Askıda Su Faturası

Değerli Cideliler;

Koronavirüsün Türkiye’de ortaya çıktığı günden bugüne kadar salgın ile mücadelemize aralıksız devam ediyoruz. Cide Belediyesi olarak bu süreçte hep çözüm odaklı çalıştık ve halkımızın yanında olduk. Salgının ilk gününden bugüne kadar halkımıza merkez, köy demeden maske ve dezenfektan desteği sağladık.

Belediyemiz kaynakları ve hayırseverlerin desteği ile salgın nedeniyle işini ve gelirini kaybeden, bu süreçte ekonomik zorluklarla mücadele eden kesimlere gıda desteğinde bulunduk, bulunmaya devam ediyoruz.

Şimdi bir başka projemizin haberini sizlere duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu’nun başlatmış olduğu “Askıda Fatura” uygulamasına gelen talepler üzerine bizde başlıyoruz.

Sevgili hayırsever Cideliler,

Salgının başladığı günden bugüne kadar, büyük bir dayanışma örneği gösteren Değerli Cidelilerin bu süreçte ekonomik sıkıntı yaşayan halkımızı yalnız bırakmayacağına inanıyor ve bu dayanışma hareketine desteğe davet ediyorum.

Kampanyamıza katılarak ihtiyaç sahiplerine destek olacak, tüm hayırsever vatandaşlarımıza, şimdiden en içten şükranlarımı sunuyorum.

Mehmet Eşref MUTLU
Cide Belediye Başkanı

#BirlikteBaşaracağız

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız https://e-hizmet.cide.bel.tr/askidafatura internet sitesinden başvuruda bulunabilir.

Başvuru sonucu olumlu sonuçlanan başvurular 21 Mayıs 2020 saat 10.00'dan itibaren askıya çıkacaktır. Hayırsever vatandaşlarımız bu tarihten itibaren https://e-hizmet.cide.bel.tr/askidafatura#/faturalar adresinden askıda fatura ödemesi gerçekleştirebilir.

 
 

Yorumlar

    Bu habere henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yapın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Yorumunuz onaylanana kadar diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemeyecektir.